poznajmy się

„Nie możesz po prostu zapytać klientów czego potrzebują, a potem
spróbować im to dać. Zanim uda Ci się to stworzyć, oni będą chcieli czegoś nowego.”

Steve Jobs

Anna Raczyńska

fashion retail
consultant

Moje doradztwo nie opiera się jedynie na pasji, ale chęci ujawnienia, że można osiągnąć więcej, inaczej i w zupełnie nietuzinkowy sposób poprzez stworzenie odpowiedniej strategii biznesu i oferty produktowej. Pracuję bezpośrednio z produktem rozpoczynając od trafnego konceptu po realizację ostatecznej formy.

Dzielę się tematyką z zakresu planowania, zarządzania i designu modowego ponieważ chce żebyście wiedzieli jak Wasze produkty mogą wpłynąć na ludzi, zatrzymać ich i zmienić ich postrzeganie siebie.

A to tylko początek…

1

Wprowadzam nowoczesne rozwiązania biznesowe dla firm i marek branży modowej w zakresie zarządzania kategoriami produktów mody męskiej, damskiej, dziecięcej, akcesoriów w obszarze sektora fast fashion, high-street oraz premium.

2

Zajmuję się szerokim pojęciem product development począwszy od tworzenia konceptu marki, poprzez budowanie wizji kolekcji, strategicznego planowania zakupów, negocjacji oraz zarządzania produktem w obszarze merchandisingu, retail i e-commerce.

3

Moją rolą jako konsultanta w biznesie jest identyfikacja potrzeb klienta oraz przeniesie tej wizji na odpowiedni produkt zapewniający Twojej firmie zwiększenie sprzedaży i podniesienia świadomości marki w oczach klientów.

Jestem dumna ze współpracy z:

Jeżeli chcesz podnieść wyniki sprzedaży istniejącej już marki, ulepszyć bądź rozszerzyć portfolio produktów i zwiększyć zasięg swojej działalności zapraszam do współpracy. A jeżeli jesteś na początku swojej drogi, masz nadal wątpliwości jaki kierunek obrać albo ruszyć ze swoim konceptem napisz lub zadzwoń, chętnie doradzę!